№ п/п
|
ПІП переможця
|
Клас
|
Досягнення
|
Вчитель
|
1.
|
Жабська Ірина
|
6 клас
|
ІІ місце в обласному конкурсі з рукоділля «Візерунки фантазії», номінація «В’язання гачком». Молодша вікова група.
|
Некрас О.І.
|
2.
|
Шелєхова Руслана
|
8 клас
|
І місце в районному конкурсі юних любителів науки і техніки в номінації «Декоративно - прикладне мистецтво»
|
Некрас О.І.
|
3.
|
Жабська Ірина
|
6 клас
|
ІІ місце в районному конкурсі юних любителів науки і техніки в номінації «Декоративно - прикладне мистецтво»
|
Некрас О.І.
|
4.
|
Шелєхова Руслана
|
8 клас
|
ІІ місце в районному конкурсі з декоративно- прикладного мистецтва «Візерунки фантазій» в номінації «В’язання гачком»
|
Некрас О.І.
|
5.
|
Жабська Ірина
|
6 клас
|
І місце в районному конкурсі з декоративно- прикладного мистецтва «Візерунки фантазій» в номінації «В’язання гачком»
|
Некрас О.І.
|
6.
|
Миндик Євген
|
6 клас
|
За активну участь в районному конкурсі любителів науки і техніки
|
Ільченко С.М.
|
7.
|
Шевченко Олександра
|
6 клас
|
ІІІ місце в районному конкурсі любителів науки і техніки
|
Ільченко С.М.
|
8.
|
Танцювальний колектив «Грація»
|
|
ІІ місце в районному хореографічному фестивалі «Свій стиль»
|
Білик Н.В., Константінова Н.О.
|
9.
|
Овсянник Анжеліка
|
8 клас
|
ІІ місце в районній поетичній вітальні «Кобзареві струни», присвяченій 200- річчю з дня народження Т. Г. Шевченка (середня група)
|
Марченко В.І.
|
10.
|
Учні 4 класу
|
|
За практичну спрямованість проекту в районному конкурсі – захисті інформаційно-дослідницьких проектів «Марафон ерудитів» - 2014
|
Федорович О.А.
|
11.
|
Навчальний заклад
|
|
За активну участь у обласному святі української писанки «Воскресни, Писанко!»
|
Директор
Шелехова І.В.
|
12.
|
Дубовик Вячеслав
|
11 клас
|
І місце з підтягування на поперечині у Спартакіаді допризивної молоді Карлівського району, присвяченій Дню Перемоги у Великій Вітчизняній війні
|
Костюк В.В.
|
13.
|
Команда НВК
|
|
ІІ місце з перетягування канату у Спартакіаді допризивної молоді Карлівського району, присвяченій Дню Перемоги у Великій Вітчизняній війні
|
Костюк В.В.
|
14.
|
Ковшук Віталій
|
11 клас
|
ІІ місце з метання гранати у Спартакіаді допризивної молоді Карлівського району, присвяченій Дню Перемоги у Великій Вітчизняній війні
|
Костюк В.В.
|
15.
|
Лазоренко Валерія
|
11 клас
|
ІІ місце в першому етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Карлівського територіального відділення МАН України з економіки
|
Петренко Л.О.
|
16.
|
Брижник Поліна
|
8 клас
|
ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання.
|
Некрас О.І.
|
17.
|
Безлунна Катерина
|
10 клас
|
І місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології
|
Тягло О.О.
|
18.
|
Невмержицька Тетяна
|
7 клас
|
І місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії.
|
Фірсова Ю.А.
|
19.
|
Тіт Юрій
|
8 клас
|
І місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології.
|
Тягло О.О.
|
20
|
Тіт Юрій
|
8 клас
|
ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології
|
Тягло О.О.
|
21.
|
Бровко Світлана
|
9 клас
|
ІІ місце в першому етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Карлівського територіального відділення МАН України з біології.
|
Фірсова Ю. А.
|
22.
|
Желейкіна Ірина
|
5 клас
|
ІІ місце у ІІ етапі Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика, учасник ІІІ етапу Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика.
|
Велика В.М.
|
23.
|
Команда «Здоровенькі були»
|
|
ІІ місце в конкурсі літературно-музично-спортивних міні-композицій районного етапу фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
|
Карпенко Л. М.,
Хряпко Л.В
|
24.
|
Команда «Здоровенькі були»
|
|
ІІІ місце в конкурсі плакатів районного етапу фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
|
Некрас О. І.
|