Середа, 22.11.2017, 08:44
Вітаю Вас Гість | RSS

Cайт  Голобородьківського  НВК

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт

Всього відповідей: 34
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

2012-2013 роки

Досягнення Голобородьківської загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів у 2012-2013 н.р.

№ п/п

Прізвище, ім'я учня

Клас

Досягнення

1.

Жабська Ірина

5

ІІІ місце в обласному заочному конкурсі юних дизайнерів «Космічні фантазії» у номінації «Малювання», І місце в районному конкурсі з декоративно – прикладного мистецтва «Візерунки фантазії» в номінації м'яка іграшка, ІІ місце в районному конкурсі юних любителів науки і техніки в номінації бісероплетіння.

 

2

Миндик Дмитро

7

ІІ місце в районному конкурсі юних любителів науки і техніки в номінації деревообробка.

3

Кревсун Станіслав

11

І місце із метання гранати у традиційній Спартакіаді допризовної молоді району, присвяченої Дню Перемоги у Великій Вітчизняній війні

4

Тарасенко Володимир

11

І місце з стрільби із пневмогвинтівки у традиційній Спартакіаді допризовної молоді району, присвяченої Дню Перемоги у Великій Вітчизняній війні

5

Хряпко Антон

11

ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології,

І місце в І етапі та ІІІ місце в ІІ етапі обласного конкурсу «Здорове життя – успіх буття»

6

Лазоренко Валерія

10

ІІІ місце інформаційно-дослідницьких проектів з математики та інформатики

7

Хряпко Лілія

10

ІІІ місце інформаційно-дослідницьких проектів з математики та інформатики

8

Діденко Алла

11

І місце в районному конкурсі юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні», ІІ місце в районному етапі обласного конкурсу «Тарасовими шляхами», І місце в районному конкурсі з декоративно – прикладного мистецтва «Візерунки фантазії» в номінації в'язання гачком, І місце в районному конкурсі юних любителів науки і техніки в номінації бісероплетіння, ІІ місце в обласному конкурсі рукоділля у номінації «В'язання гачком» старша вікова група

9

Кібиш Світлана

11

ІІ місце в першому етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  учнів-членів Карлівського територіального відділення МАН України

10

Шипнівська Дарина

8

ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання

11

Тіт Юрій

7

ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики


Годинник

Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Погода
Пошук
Банер
Банер
Block title
Банер