Голобородьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів - 2008-2011 роки
Вівторок, 21.02.2017, 08:19
Вітаю Вас Гість | RSS

Cайт  Голобородьківського  НВК

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт

Всього відповідей: 34
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

2008-2011 роки

Досягнення Голобородьківської загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів у 2008-2011 роках


За останні три роки учнівський та педагогічний колективи мають ряд досягнень та здобутків:
1. Участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін:
2008-2009 н.р.
• Бережний Іван, ІІІ місце (математика, вчитель Крупка О.В.);
• Шипнівський Богдан, І місце (географія, вчитель Петренко Л.О.);
2009-2010 н.р.
• Бережний Іван, ІІ місце (біологія, вчитель Тягло О.О.);
• Кібиш Світлана, ІІ місце (обслуговуюча праця, вчитель Некрас О.І.);
• Шипіцька Оксана, ІІІ місце (обслуговуюча праця, вчитель Некрас О.І.);
• Бережний Іван, І місце (математика, вчитель Крупка О.В.);
2010-2011 н.р.
• Бережний Іван, ІІІ місце (хімія, вчитель Брюховецька Т.Т.);
• Маценко Владислав, ІІІ місце (екологія, вчитель Тягло О.О.);
• Бережний Іван, І місце (біологія, вчитель Тягло О. О.);
• Маценко Владислав, ІІ місце (біологія, вчитель Тягло О. О.);
• Хряпко Антон, ІІІ місце (біологія, вчитель Тягло О.О.).
2. Участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких
робіт учнів-членів МАН:
2007р.
• Масленко Володимир, ІІ місце (правознавство, вчитель Петренко Л.О.);
• Дам’ян Яна, І місце (екологія, вчитель Тягло О.О.);
2008р.
• Бондаренко Юлія, ІІІ місце (екологія, вчитель Брюховецька Т.Т.);
• Ваніна Єлизавета, ІІІ місце (українська мова, вчитель Клус Я.В.);
2009р.
• Шипіцька Оксана, ІІІ місце (мистецтвознавство, вчитель Марченко В.І.);
• Бережний Іван, ІІІ місце (математика, вчитель Крупка О.В.);
2010р.
• Хряпко Антон, ІІ місце (зарубіжна література, вчитель Хряпко Л.В.);
• Білик Алла, Брижник Поліна, учні 4 класу, ІІ місце у районному етапі
конкурсу-захисту інформаційно-дослідницьких проектів «Марафон ерудитів»
(вчитель початкових класів Федорович О.А.)

3. Участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН:
2008р.
• Дам’ян Яна, ІІІ місце (екологія, вчитель Тягло О.О.);

4. Відміні результати показали учні у конкурсах:
 Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру»:
2008р. – 10 учнів;
2009р. – 11 учнів;
2010р. – 9 учнів;
 Всеукраїнському природничому інтерактивному конкурсі «Колосок»:
2009р. – 3 учні отримали «Золотий колосок», 2 учні – «Срібний колосок».

5. Участь у ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика:
2009р. – Ваніна Єлизавета, ІІ місце (вчитель Клус Я.В.).

6. Участь у районних конкурсах, змаганнях:
- Районний етап конкурсу «Посміхнемось щиро Вишні»:
2008р. – Пухліч Володимир, І місце;
2009р.
• Пухліч Володимир, ІІ місце;
• Хряпко Антон, ІІ місце в номінації «Власні усмішки»;
2010р. – Пухліч Володимир, ІІ місце.
- Районий етап параду-конкурсу літературних героїв І.П. Котляревського:
2009р. – ІІ місце.
- Районні змагання інтелектуальної гри «Дебати - 2009» - ІІІ місце;
«Дебати – 2010» - фіналісти
(керівник Петренко Л.О.).
- Районні змагання юних географів
2011р. . – ІІ місце.
- Районний зліт «Юних любителів науки і техніки»:
2008р.
• ІІ місце команди;
2009р.
• І місце команди;
2010р.
• Безлунна Катерина, І місце;
• Діденко Алла, ІІ місце.
- Участь у спортивних змаганнях :
2008р. – ІІ місце по футболу у районній спартакіаді школярів (вчитель Савенков В.П.);
- Участь у районному конкурсі «Податки очима дітей»:
2009р. – Шипіцька Оксана, І місце;
2010р. – Білик Алла, І місце.
- Участь у районному конкурсі декламаторів, присвяченому 65-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні:
2010р. – Шелехов Олександр, ІІ місце;
Діденко Алла, ІІІ місце (вчитель Клус Я.В.)
- Участь у масових заходах еколого-натуралістичного спрямування:
• Всеукраїнський конкурс «Мій рідний край, моя земля», ІІ місце в обласному етапі (2010р.), 2008р.;
• Всеукраїнський конкурс «Галерея кімнатних рослин», І місце в обласному етапі (2008р.);
• Конкурс екологічних плакатів «Природа і люди»:
2008р. – Горбунова Лідія (ІІ місце, районний конкурс);
2009р. – Кібиш Світлана (І місце – районний конкурс, ІІ місце – обласний);
2010р. – Білик Алла (ІІІ місце – районний конкурс).

7. Всеукраїнські конкурси:
• «Рослини – рятівники від радіації»;
• «Зелений паросток майбутнього»;
• «До чистих джерел» (нагороджено гурток «Слідопит», керівник Тягло О.О., грамотою Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та дипломом ІІ ступеня Головного управління освіти і науки Полтавської обласної адміністрації);
• Участь у Всеукраїнській історико-етнографічній експедиції «Україна вишивана», 2008р. – І місце в районному етапі (керівник Марченко В.І.);
• Всеукраїнський громадський огляд-конкур стану умов і охорони праці в установах, закладах, підприємствах та організаціях Міністерства освіти і науки України, 2008р. – І місце (колектив школи нагороджено Похвальною грамотою МОН та УК Профспілки працівників освіти і науки України).
• Заочний конкурс науково-творчих робіт, присвячений 200-річчю М.В. Гоголя
2009р. – Хряпко Антон, І місце (обласний етап);
2009р. – Хряпко Антон, ІІ місце (Всеукраїнський етап, керівник Хряпко Л.В.).

8. У школі працюють 37 працівників.
- педагогічних працівників – 24: основних – 24
- з них мають:
• вищу освіту – 22;
• середню спеціальну – 2;
• звання «Старший учитель» - 3;
• звання «Вчитель-методист» - 2;
• вищу категорію – 11;
• І категорію – 7;
• ІІ категорію – 4;
• спеціалістів – 2.

9. 2008 рік – атестація школи, за наслідками якої рівень освітньої діяльності навчального закладу достатній.

10. Щороку на серпневій конференції працівників освіти школу відзначають як одну із кращих в районі по підготовці до нового навчального року.
Годинник

Календар
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Погода
Пошук
Банер
Банер
Block title
Банер